Dočítame sa, koľko tón materiálu v zime mesto „hrdinsky“ vysypalo na cesty, ale zabudnú dodať, že pravidelne neskoro a chaoticky. S upratovaním tohto bordelu je to už ale horšie. POUPRATUJ SI SÁM! Ak nie, tak ťa ľahko dobehne „tubera“, v tom lepšom prípade len alergia. Je neuveriteľné, že mesto Vysoké Tatry, ktoré by sa malo pýšiť tým, že sú centrom klimatických kúpeľov. Skutočne?

Po celých Vysokých Tatrách je na cestách hrubá vrstva posypového materiálu, prakticky vrstva prachu. Za každým autom sa vznáša kúdol spomienok na zimu, len aby sme nezabudli, že bola….  Tragikomické je, že skoro najviac takto špinavé sú cesty okolo Mestkého úradu. Vitajte!

Ak chceme plniť v ČISTOM prostredí, aké si naša kvalitná TATRANSKÁ MINERÁLKA vyžaduje, tak sme si to pekne museli pozametať za tri dni sami. Len pre poriadok dodávame, že daňové povinnosti si plníme riadne a načas. A ak niekto chce „zasvietený“ chce namietať, že -koronavírus- tak VPSka funguje…. veď vo svojom areáli sa im už nepráši.. či?  Čistota a poriadok vytvára prvý dojem a podľa toho aj poznáš gazdu. Už viac ako mesiac sú ideálne podmienky na upratanie ciest v meste. Samozrejme aj kvoli aktuálnej situácii, by čistota ulíc mala byť samozrejmosťou. Zvlášť teraz, keď v Tatrách prakticky nemáme žiadných hostí, áut je minimum. Ideálne podmienky pr upratovanie.  🙂