Slovensko je významným vodným zdrojom Európy,

napriek tomu dováža neprimerane veľa pitnej (balenej) vody zo zahraničia. Je to zbytočné, neekologické a majme záujem to zmeniť. Slovenské prírodne pramene sú veľmi výdatné a kvalitné. Na Slovensku máme aj jedinečnú prírodnu TATRANSKÚ MINERÁLKU, ktorá už pred niekoľkými storočiami bola pre svoju kvalitu známou vo viacerých európskych krajinách. Je opradená bohatou históriou a dnes je pre svoju chuť, zloženie a mimoriadnu čistotu veľmi vyhľadávaná. V kvalitných hoteloch a gastronomických zariadeniach ju podávajú v štýlovom zelenom skle (0,33 a 0,7l).
Každý človek by mal denne vypiť min. 1,5 l čistej vody, ideálne 35 ml/1kg telesnej váhy. Je dôležité zaujímať sa, odkiaľ vlastne pochádza voda, ktorú pijem, v čom je balená (sklo, alebo plast) a tiež, aké je jej zloženie. Čoraz viac ľudí už začína chápať, že kvalitná voda s vyváženým obsahom minerálov (nie viac ako 100mg/l) a prírodným obsahom CO2 , musí byť na ich stole pravidelne.
Kvalitnú vodu, ktorú máme doma na Slovensku, by sme mali piť v prvom rade my sami. Vody zo Slovenských prameňov však končia na stoloch v zahraničí a my pijeme potom to, na čo iní už dávno stratili chuť.
Slovenskú TATRANSKÚ MINERÁLKU može piť celá rodina, celý deň a každý deň. Je veľmi čistá, kvalitná a zdravá. ?