Aj, keby ste prešli celý svet, len ťažko by ste v najlepších hoteloch alebo dobrých reštauráciách našli vodu s toľkými jedinečnými vlastnosťami, ako ich má TATRANSKÁ MINERÁLKA.

  • Jej výnimočnosť spočíva predovšetkým v absolútnej čistote. Svetová unikátnosť vyplýva z toho, že neobsahuje žiadne ani len mikrobiologické znečistenie. Týka sa to odberov priamo z prameňa a taktiež aj z náhodného výberu už naplnených fliaš.
  • Má neuveriteľne vyvážený a zároveň ideálny nízky obsah rozpustných minerálov, čo ju predurčuje k celodenému a aj každodennému pravidelnému pitiu. Je rovnako vhodná pre deti aj pre dospelých. Za svoje zloženie vďačí hlavne nadmorskej výške prameňa (1 030 m.n.m.) a podložiu, cez ktoré vyviera – žulový podklad.
  • Za svoju lahodnú a nezameniteľnú chuť vďačí hlavne ideálnemu obsahu prírodnému oxidu uhličitého (CO2). TATRANSKÁ MINERÁLKA je široko ďaleko jediná, ktorá obsahuje výlučne len prírodný CO2. Nie je dosýcovaná umelým (poškodzujúcim) CO2 ani ináč upravovaná.
  • Umiestnenie prameňa (tiež budovy plničky), relatívna malá výdatnosť prameňa, nezameniteľná chuť a viaceré jedinečné vlastnosti z nej robia veľmi žiadúcu a svetovo prémiovú vodu, ktorá je vhodná pre všetky druhy gastronómie. TATRANSKÁ MINERÁLKA je najvhodnejšia či už sa jedná o priateľské posedenie pri víne, reprezentačné stretnutie alebo rodinné slávnostne podujatie.
  • Sme hrdí, že po viac, ako 60 rokoch sa nám podarilo obnoviť a uviesť do života vodu, ktorá bola v Európe už po stáročia veľmi známa a podávaná pri každej významnej príležitosti. Mária Terézia ju nie len pravidelne pila, ale sa v nej aj kúpala.
  • TATRANSKÁ MINERÁLKA je v poslednom období tradičným symbolom kvalitného pohostinstva na akciách, ktoré sa odohrávajú pod záštitou Slovenskej republiky na rôznej medzinárodnej úrovni. Naposledy to bolo počas júlového zasadania rady OBSE, na ktorom sa celkovo zišlo viac než 300 delegátov vrátane vyše 20 šéfov diplomacií a 11 štátnych tajomníkov ministerstiev zahraničných vecí. Bolo nám cťou podieľať sa, pre náš región na tak významnom podujatí. TATRANSKÁ MINERÁLKA bola účastníkmi veľmi vyhľadávana a s pôžitkom vychutnávaná.

    TATRANSKÁ MINERÁLKA – Slovenský pramenitý poklad