Nie veľa, ale každý deň.


Doteraz sme darovali niekoľko tisíc fliaš TATRANSKEJ MINERÁLKY™ tam, kde predpokladáme, že to ľudia vo vypätých situáciách najviac potrebujú. Chceme naďalej pokračovať v tomto duchu, lebo momentálne naši zákazníci (HORECA, tj. hotely, reštaurácie, kaviarne ap.) majú zatvorené prevádzky, a nepredávame. Pretrvávajúci záujem ľudí o našu kvalitnú vodu nás veľmi teší a dodáva nám to ďalšiu silu. 

Veríme, že keď sa situácia začne postupne vracať do normálu, tak budeme na Slovensku už oveľa viac jednotný a vážiť si naše vlastné prírodné zdroje a prácu samých seba. Keď všetci začneme kupovať Slovenské výrobky, tak rýchlo uvidíme zmysel pestovania a domácej výroby. Tomu začnú postupne zodpovedať aj kvalita a ceny. Keď budeme vedieť, že funguje odbyt, tak ceny sa znížia a porastie kvalita. Kto to nepochopí, ten nepredá. Spoliehajme sa len sami na seba tak, ako to robili naši prarodičia.

Slovensko má najkvalitnejšiu minerálnu vodu! 1500 prameňov! Prečo ju nekupujeme? Zahraničné značky si robia reklamu, že sú na Slovensku najpredávanejšie? Kto za to môže? Zákazník! Podliehame klamlivej reklame.

Všetko, čo je zahraničné, tak je lacnejšie. Že to nie je lepšie ako to naše, na tom až tak nezáleží…. A na čom teda?  Ak niečo ľudia málo kupujú, tak to vyrábam neefektívne, no a potom to je drahé. Samozrejme, „malý“ výrobca nemá dotácie, ale tiež nemá tendenciu šetriť na kvalite, a keď málo predáva, tak nemá peniaze a potom je drahý. Bludný kruh.

Možno teraz prišiel ten čas všetko to zmeniť.  Začnime si skutočne vážiť „drobných“ výrobcov, kupujme jeden od druhého jeho tovar, nakupujme v malom a od malých predajcov. Nepodliehajme letákovým a akciovým nákupom takých veci, ktoré ani nepotrebujeme. Nejedzme veľa, ale kvalitne. Platí to o všetkom, aj o vode! Zmeňme to, čo nás spravilo pohodlnými a odkázanými na ….

Kúpte si TATRANSKÚ MINERÁLKU, lebo je SLOVENSKÁ a najlepšia na svete, a…

.. výnimočná nízkomineralizovaná voda, vhodná na celodenné pitie a to každý deň, celý rok a je vhodná pre každého. Smelo môžeme konštatovať, že konkurenciu máme veľmi malú, možno žiadnu. Na celom svete!!!

Preto kladieme mimoriadny dôraz na udržanie a uchovanie jej svetovej kvality. TATRANSKÁ MINERÁLKA™ neobsahuje žiadne znečistenie, je absolútne čista, bez baktérií. Aby to tak zostalo, tak ju plníme do toho najkvalitnejšieho skla na trhu, od firmy VETROPACK. Používame unikátny tech. spôsob na uchovanie prírodného oxidu uhličitého (CO2) – vodu nedosycujeme!!! Aj to nás robí svetovým. Vodu ďalej nijako neupravujeme (v pieskovom filtri sa prirodzene zachytia čiastočky železa), do fliaš ju plníme priamo z prameňa. Nikde ju nezachytávame, neskladujeme. Plníme ju vždy len čerstvú, priamo z prameňa (nie je to vrt).  Pre Vás a s láskou. V každej jednej fľaši je ukrytý kúsok Tatier, ich DNA.