www.chamois.sk

CHAMOIS – TATRANSKÁ MINERÁLKA.  [ čítaj ŠAMOÁ ]

CHAMOIS = KAMZÍK –  preklad z anglického aj francouzského jazyka

Monde Selection je jednou z celosvetovo najuznávanejších a najrešpektovanejších značiek, ktorá poskytuje záruku nezávislého a objektívného ohodnotenia potravinových výrobkov z celého sveta. Predstavuje priekopnícku dokonalosť a inováciu pri hodnotení a praktický aj pri odporúčaní najvyššej kvality pre záujemcov a budúcich odberateľov. Ich prestížny a celosvetovo uznávaný znak a diplom, potvrdzuje u ocenených výrobkoch výnimočnú povahu spoločnosti pre globálnu odbornú a spotrebiteľskú komunitu. Produkty ocenenej spoločnosti vždy musia spĺňať tie najprísnejšie výrobné kritéria, dôležité pre odberateľov v hotelovom a gastronomickom biznise.

Ziskom toho najprestížnejšieho svetového ocenenia sa po roku 2023 pre TATRANSKÚ MINERALKU, stal úspešným aj rok 2024, kedy toto najvyššie možné gastronomické svetové ocenenie získala aj séria CHAMOIS – TATRANSKÁ MINERÁLKA, ktorá je smerovaná prioritne na exportný trh. Ďalším úspechom je ocenenie od spoločnosti FINE WATERS, ktorá na summite v Španielsku zaradila našu minerálnu vodu medzi tie najlepšie a najunikátnejšie vody z celého sveta.

„Je nepopierateľné, že svetová kvalita výrobku CHAMOIS – TATRANSKÁ MINERÁLKA je produkt, ktorý vždy vhodne doplní párovanie jedla a vína v každej reštaurácii, zvlášť tej, ktorá chce ponúkať výnimočnú kvalitu jedla a mimoriadny gastronomický zážitok. Značka tejto vody je natoľko výnimočná, že aj rešpektovaní a oceňovaní kuchári s medzinárodným zastúpením ju rešpektujú a považujú za „ingredienciu“ vhodnú k viacerým jedlám a nápojom. Preto rád vidím na Slovenskom trhu výnimočne kvalitnú vodu CHAMOIS, a miesto pre mimoriadne rýchlo sa rozrastajúcu kvalitnu gastronómiu“ povedal na sympóziu o vode v San Sebastiane p. Dr. Michael Mascha riaditeľ spol. FineWaters z USA.

Samozrejme, na Slovensku máme záujem o každého zákazníka, ktorý by mal zaujem o predaj našho premiového výrobku CHAMOIS. Minerálku ponúkame v balení 24x 350 ml a 12x 750 ml. Tento sortiment vieme poskytnuť len hotelom, reštauráciam a zariadeniam najvyššiej kategórie.