LUCIE BÍLA & TATRANSKÁ MINERÁLKA & budova Grandhotel**** Starý Smokovec

Nie je to pravidlom, aby sa pri významnom „krste“ používala minerálna voda. Ale pokiaľ sa jedná o mimoriadnú a výnimočnú príležitosť, tak je potrebné použiť to najcenejšie, čo v tomto prípade bola nepochybne TATRANSKÁ MINERÁLKA.
Lucie Bíla sa rozhodla skvelo a spontánne. Veľmi milým a skromným spôsobom spojila svoje meno s Grandhotelom**** a TATRANSKOU MINERÁLKOU. Bolo to šarmantne a s jemnou eleganciou, Lucke Bílej vlastnou.

„Cítila som sa ako dieťa, ktoré si rozbaľuje darček pod vianočným stromčekom. Je to taký pekný pocit, keď si predstavím, že tu budú ľudia chodiť a budú tu šťastní a spokojní. Veľmi si to vážim, je to pekná myšlienka. Podpisovala som sa už dokonca aj na traktor, ale svoj apartmán som ešte nemala. Už mám, takže už viem, kam budem stále chodievať. Pre mňa je vždy najdôležitejšia spálňa, pretože v nej človek spí a relaxuje a tá je tu naozaj krásna. Taká rozprávková. Tu si pripadám ako princezná. Hosťom prajem, aby mali krásne počasie, keď sem prídu, pretože zrejme prídu na prázdniny. Nech majú krásne a šťastné sny a keď sa im podarí nejaké to dievčatko, pokojne jej môžu dať meno Lucie.“